Autor : Danielski 8 stycznia 2013


Nadal staram się nie uczyć, więc postanowiłem jednak wystartować w konkursie Blog Roku 2012! Oczywiście nie mam najmniejszych szans na wygraną, ba, nawet na to nie liczę, ale myślę, że może to być niezła forma zabawy. Mogę znaleźć ciekawe blogi, jak i nowi czytelnicy mogą znaleźć mnie. Mimo, że konkursy są spoko - to nie mam do nich szczęścia. W całym życiu tylko raz coś wygrałem - aukcję na allegro ;)

Dotychczas sądziłem, że mój blog jest bardziej lifestylowy. A tu zonk - według kryteriów Konkursu nadaję się do kategorii "Ja i moje życie". No cóż, tam też się zapisałem.
Głosowanie będzie w formie sms. Ktoś się skusi i wyda na mnie te kilka groszy? Ja na siebie wyślę 1 (słownie: jednego) smsa. A co, nie chcę skończyć z zerowym kontem. Jeśli ktoś z Was zechce mnie wesprzeć - będę wdzięczny. Więc nie wydawajcie w najbliższych 2-3 tygodniach całego stanu konta na telefonie! :) 

Skoro już mowa o nowych czytelnikach i formie reklamy - kto mnie jeszcze nie lubi na fejsiku? No, klikać! I udostępniać znajomym, rodzinie, w szkołach, na uczelniach, w pracy!
Fejsbukowicze - łącznie Waszych znajomych jest ponad 14.000! Pomóżcie biednemu blogaskowi. 

Kto mnie popiera, ten mnie lubi.{ 5 komentarze... read them below or Comment }

Dzięki za komentarz!

- Copyright © Czasem widziane -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -